Regulace a centrální řízení vytápění PDF Tisk

 

 

 Elektronické termostaty

Elektronické termostaty DeviregTM jsou speciálně navrženy pro elektrické podlahové kabelové vytápění. Zajišťují optimální provozní režim a mohou být použity i pro jiné vytápěcí systémy (např. stropní fólie, panelové radiátory, konvektory, chlazení).

 

      Termostat DeviregTM 530                       Termostat DeviregTM 535

 regulátor 2       regulátor 3

 

 Myslící termostat DeviregTM 550

 regulátor 1

 Na termostatu DeviregTM 550 nastavíte pouze teplotu a časové rozmezí, v němž ji potřebujete. Vše ostatní zařídí DeviregTM 550 za Vás. Ukládá si do paměti data o tepelných změnách ve sledované místnosti, umí sám odhadnout, kdy je nutné co nejhospodárnějším způsobem vytápění zapnout, aby bylo dosaženo požadované 

teploty v době, kterou jste si určili. Jedinečné  spojení časovače s termostatem a inteligentním programem posouvá Vaše starosti do oblasti "nastav a zapomeň".

Myslící termostat DeviregTM 550 se dodává v bílé a stříbrné barvě.

 

 Centrální řízení DEVICOMTM PC PRO

 

regulátor 4

Komunikačním balíčkem DevicomTM propojíte Váš počítač  s již zakoupenými nebo nainstalovanými myslícími termostaty DeviregTM 550. Unikátní a přitom jednoduché řešení Vám umožní řízení vytápění dle Vašich představ . . . . . . . . . 

 

DevicomTM komunikační balíček pro centrální řízení obsahuje : 

 

1. CD ROM s instalačním programem PC PRO do Vašeho počítače

2. Připojovací kabel mikroprocesoru na seriový port počítače

3. DEVI mikroprocesorový modul

4. Napájecí kabel mikroprocesoru, který připojíte na konektor klávesnice počítače

 

 DEVI WEB.HOMETM - řízení internetem/mobilem

 

regulátor 5Toto zařízení Vám umožní snadno a rychle ovládat a monitorovat elektrické podlahové vytápění a ostatní spotřebiče pomocí mobilu nebo internetu. Vaši chatu a rodinný domek máte nyní stále pod kontrolou pomocí SMS/e-mailových zpráv a kompletního přehledu na internetových stránkách. Zařízení WEB.HOME lze rozšířit až o 5 modulů ExtenderTM I/O modul a tak lze sledovat například narušení objektu a zaslat varovné SMS hlášení na určené mobilní číslo.   

 

 ExtenderTM     

                                                    regulator 6

Tento modul rozšiřuje možnosti uplatnění WEB.HOME. K zařízení WEB.HOME můžete připojit až 5ks zařízení Extender I/O modul. Každý modul má 3 vstupy a 3 výstupy. Instalací těchto modulů máte k dispozici až 30 možných informací o stavu  Vašeho objektu - může se jednat o rodinný, penzion či jiný komplex. Pomocí mobilu nebo internetu můžete ovládat závlahový systém, spínání žaluzií či jiných bezpečnostních nebo informačních systémů (venkovní teplotu, stav bezpečnostních kontaktů). Aby jste měli dokonalý přehled i když se nacházíte na úplně jiném místě. Současně můžete připravit příjemnou atmosféru v obydlí na příjezd Vaší rodiny, přátel nebo návštěvy.

 

 DevilinkTM - bezdrátové ovládání 

 

regulátor 7Bezpečný a spolehlivý DevilinkTM je obousměrný komunikační systém založený na bezdrátové technologii. DevilinkTM je tu pro Vás a přináší pohodlí  a zavádí nový standard moderního ovládání. Jde o nejmodernější technologii, která Vám umožní regulovat teploty Vašich vnitřních prostor z jediného centrálního bodu v domě. Řešení DevilinkTM se skládá ze tří bezdrátových zařízení: povinného DevilinkTM CC (centrální jednotka) a DevilinkTM FT (podlahový snímač) a volitelného DevilinkTM RS (prostorový snímač). Společně tato zařízení zajišťují komfortní teplo domova, které si snadno každý den maximálně vychutnáte. DevilinkTM je jednoduchý a snadno ho může ovládat kterýkoliv člen rodiny. Jen několika dotyky na inteligentním dotekovém ovládacím displeji můžete regulovat teploty. Chytrý dotekový displej je vysoce uživatelsky přátelský a naviguje Vás - v několika jazycích - přes všechny volby, které vyberete. V případě, že potřebujete pomoc, je na každé stránce displeje textový průvodce. DevilinkTM je pokrokový systém regulace vytápění. Základem je stavebnicová platforma, takže se dají nové požadavky snadno integrovat. Systém je navržený pro rozšiřování podle Vašich potřeb.  

Virtuální prohlídka systému Devilink -  http://devilink.devi.com/

 

 

 


 

 

 
 

Vyhledávání

Dnes je

Pondělí, 25 Září 2023

Novinky


Pondělí, 27 Únor 2012
AKCE - Topná rohož s termostatem za 1,-Kč
Vážení zákazníci do 31.3.2012 jsme pro Vás připravili akci na topné rohože. Každý zákazník dostane k zakoupené topné rohoži T2Quicknet jako dárek...Celý článek...

Čtvrtek, 29 Září 2011
Vážení zákaznícive dnech 29.9 - 2.10.2011 Vás rádi přivítáme na našem výstavním stánku pavilonu B4 v Liberci na výstavě DŮM A BYDLENÍ.Celý článek...
Všechny novinky...

Video

Podlahové topení - samoregulační topný kabel T2Red Podlahové topení na stávajícím betonovém podkladu pomocí samoregulačního topného kabelu T2 Red.
Více