Podlahové vytápění PDF Tisk

 

 

 Varianta Inteligentního vytápění DEVI pro vytápění betonových podlah (ať už jako hlavní nebo doplňkové vytápění) tvoří základ celého programu DEVI. Vytápění lze instalovat do nových i renovovaných betonových podlah, přičemž uživatel není nijak omezen ve výběru konečné úpravy podlahy: může jí být dlažba, koberec nebo dřevo. Abychom zabránili prostupu tepla směrem dolů a zajistili tak co nejúspornější provoz podlahového vytápění je nezbytně nutné odizolovat podlahu pod topnými kabely.

 

podlahové vytápění 1

 

 Možnosti použití

 Inteligentní vytápění DEVI pro betonové podlahy je možné instalovat ve všech typech místností v obytných domech, bytech, chatách, kancelářích nebo výrobních prostorech.

 Výhody elektrického podlahového vytápění:

vysoký komfort                                                                                              příjemně teplá podlaha                                                                                     odolná konstrukce podlahy, nevyžadující údržbu                                                    úspora energie díky dokonalé regulaci                                                                  prakticky neomezené možnosti použití                                                                 menší potřeba větrání                                                                                       suchá podlaha zamezující vlhkosti                                                                        bezpečný provoz

 podlahové vytápění 2

 

 Vytápění v dřevěných podlahách

 Inteligentní vytápění DEVI můžeme použít ve všech typech dřevěných podlah - jak klasických trámkových, tak i pokládaných na betonovou vrstvu.                              Jelikož dřevěná podlaha má vyšší tepelné izolační účinky než např. keramická dlažba, je vhodné umístit pod topné kabely a podél vnějšího zdiva dokonalejší tepelnou izolaci, než v případě jiných povrchů.

 

                                    podlahové vytápění 3       

 

 DevidryTM - Unikátní System Click v elektrickém podlahovém vytápění

 

devidry 111111111111111  Konstrukce DevidryTM je tak snadná, jako samotný produkt. DevidryTM sestává z pěnové rohože obsahující pět vrstev každá má vlastní individuální funkci. Každý pás je vybaven spojovacím systémem, umožňujícím snadné položení celé podlahy.                        DevidryTM nevyžaduje podlahový potěr a lze jej použít jak s dřevěnou podlahou, tak i s laminátovou. Se systémem Click & Plug ji lze nainstalovat i pod koberce . 

devidry 33333  Užívejte si skutečnosti, že DevidryTM snižuje hluk, protože pěnové pásy fungují jako ,,kročejová´´ izolace.

 

1.Gumová podložka                        2.Topné kabely                            3.Polyesterová fólie                       4.Hliníková fólie                               5.Pěna PP

Celková výška 8mm + krytina

 

 
 

Vyhledávání

Dnes je

Pondělí, 25 Září 2023

Novinky


Pondělí, 27 Únor 2012
AKCE - Topná rohož s termostatem za 1,-Kč
Vážení zákazníci do 31.3.2012 jsme pro Vás připravili akci na topné rohože. Každý zákazník dostane k zakoupené topné rohoži T2Quicknet jako dárek...Celý článek...

Čtvrtek, 29 Září 2011
Vážení zákaznícive dnech 29.9 - 2.10.2011 Vás rádi přivítáme na našem výstavním stánku pavilonu B4 v Liberci na výstavě DŮM A BYDLENÍ.Celý článek...
Všechny novinky...

Video

Podlahové topení - samoregulační topný kabel T2Red Podlahové topení na stávajícím betonovém podkladu pomocí samoregulačního topného kabelu T2 Red.
Více