Ochrana venkovních ploch Tisk

 

 

 Popis systému

 

 Systém DEVI pro rozpouštění ledu a sněhu je možné instalovat prakticky na jakékoliv ploše, kterou je třeba udržet bez ledu a sněhu. Vysoce kvalitní elektronické termostaty a senzory Devireg, zajišťují využití nejmenšího možného množství energie pro dosažení optimálních výsledků. Vzájemná kombinace senzorů a termostatů dokáže naprosto přesně "číst" počasí a automaticky zapnout vytápění v okamžiku, který těsně předchází vzniku náledí nebo sněhové pokrývky. Respektování instalačních pokynů pro ochranu venkovních ploch vám zabezpečí jejich snadnou montáž a vysokou účinnost.

 

                                                           Příklad vytápění venkovních cest

venkovní plochy 8              venkovní plochy 9       

  Příklad vytápění chodníků         

 

 Možnosti použití:

Parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, bezbarierové vstupy, venkovní schody, manipulační plochy, mosty.

 

 Výhody venkovních ochranných systémů:

Bezpečné plochy pro pohyb dopravních a manipulačních prostředků.                     Bezpečné pracovní plochy.                                                                              Úspora času a peněžních nákladů spojených s úklidem sněhu.                                Ochrana okolního prostředí a povrchů dopravních cest před škodlivými účinky solí.

 

venkovní plochy

 

 Nájezdy

 Jednou z nejvýznamnějších aplikací systémů pro rozpouštění ledu a sněhu je automatické udržování nájezdů a výjezdů bez sněhu a náledí, což umožňuje ničím neomezený a bezproblémový provoz v kteroukoliv noční i denní dobu.

Při zvažování ochrany nájezdů a příjezdů můžeme volit mezi dvěma variantami:

  • ochrana celé plochy
  • ochrana kolejí pro kola dopravních prostředků