Topné systémy DANFOSS PDF Tisk

 

 Danfoss Group                                                 logo Danfoss

 Danfoss s.r.o. je dceřinná společnost Danfoss A/S, která je největší průmyslovou společností Dánska. Tato nadnárodní skupina je světovou jedničkou ve výzkumu, vývoji, výrobě, prodeji a servisu mechanických a elektronických komponentů pro široké spektrum průmyslových oborů.

 Aktivity skupiny Danfoss Group se dělí do 3 hlavních divizí: chladicí & klimatizační zařízení, topná & vodovodní zařízení a řešení pohonů, přičemž každá divize je světovou jedničkou ve svém oboru. Danfoss má významný majetkový podíl také v jednom z největším světových výrobců a dodavatelů mobilní hydrauliky, společnosti Sauer-Danfoss. Společnost Danfoss usiluje o naplnění svých cílů s minimální spotřebou surovin a energie a s co nejmenšími dopady na životní prostředí a co nejefektivnějším využitím zdrojů. Společnost Danfoss má dlouhou tradici v oblasti sociální odpovědnosti vůči svým zaměstnancům i okolnímu prostředí.

 

 Vize

 Firma Danfoss je světovou jedničkou v klíčových oborech svého podnikání a vysoce uznávaná společnost, která zlepšuje kvalitu života díky využití nejmodernějších technologií ve svých produktech a aplikacích.
 Klíčové hodnoty
  • Základem našeho podnikání je důvěryhodnost.
  • Bezpečné a velmi spolehlivé výrobky.
  • Snaha o rychlé zavádění nejmodernějších technologií.
  • Globální síť, lokální reprezentace.
  • Odpovědnost vůči životnímu prostředí a pozornost k sociálním otázkám.
 Danfoss Tepelná technika
 Společnost Danfoss Heating je světovou jedničkou v oboru topných systémů. Nabízí široké spektrum komponentů a řešení pro výrobu, distribuci a využití tepla k vytápění obytných i kancelářských budov při dosažení maximálního komfortu a úspor energie.

V souladu s naším žebříčkem hodnot a díky neustálému zlepšování našich výrobků a služeb usilujeme o vybudování pevných vztahů mezi zákazníky a obchodními partnery.

 

 Tepelná čerpadla

 Výhodná pro vaši peněženku a ohleduplná k životnímu prostředí. 

 Tepelná čerpadla jsou technologií budoucnosti.

 Tepelné čerpadlo vytápí váš dům. Poskytuje vám veškerou teplou vodu, kterou potřebujete. Za teplého počasí může dokonce váš dům chladit. Tepelná čerpadla nezabírají příliš místa a nevyžadují žádnou údržbu, ani doplňování paliva, protože jsou plně automatická. Navíc jsou energeticky úsporná a šetří vám peníze. Ve srovnání s tradičními vytápěcími systémy můžete ušetřit více než 50% nákladů na vytápění. 

 

 čerpadlo

 

 

 

   

 

 

Vyhledávání

Dnes je

Sobota, 09 Prosinec 2023

Novinky


Pondělí, 27 Únor 2012
AKCE - Topná rohož s termostatem za 1,-Kč
Vážení zákazníci do 31.3.2012 jsme pro Vás připravili akci na topné rohože. Každý zákazník dostane k zakoupené topné rohoži T2Quicknet jako dárek...Celý článek...

Čtvrtek, 29 Září 2011
Vážení zákaznícive dnech 29.9 - 2.10.2011 Vás rádi přivítáme na našem výstavním stánku pavilonu B4 v Liberci na výstavě DŮM A BYDLENÍ.Celý článek...
Všechny novinky...

Video

Podlahové topení - samoregulační topný kabel T2Red Podlahové topení na stávajícím betonovém podkladu pomocí samoregulačního topného kabelu T2 Red.
Více