Domácí telefony URMET/MIWI Tisk

 

 

logo urmet
                                                                                              

 URMET je společnou značkou více než 30 společností usilujících o inovaci a hledajících integrovaná řešení pro všechny typy budov, která budou optimální z hlediska spolehlivosti a kvality. Toto úsilí každodenně přináší nová řešení, která si uchovávají "lidský rozměr".

 

 URMET JE SOUČÁSTÍ VAŠEHO ŽIVOTA

Pokud se rozhodujete svůj byt, dům nebo kancelář vybavit technologiemi pro komunikaci a zabezpečení - otevřete náš katalog. Jistě oceníte kolik úsilí bylo věnováno vývoji všech řešení, která Vám značka URMET přináší. Zjistíte, jaké technologické možnosti výrobky firmy URMET při neustálém důrazu na jednoduchost instalace nabízejí.

Prohlédněte si katalog výrobků URMET a jsme si jisti, že naleznete řešení svého  problému. Zjistít, že URMET je součástí Vašeho života.

 

       Domácí videotelefony

Videotelefon 1702   telefon atlantico                                                                          Domácí telefony                     

 

 

 MIWI

Dovolte nám představit systém domácích telefonů MIWI. Tyto stránky by Vám měly pomoci při výběru vhodných typů domácích telefonů a jejich příslušenství, podle požadavku zákazníka.

 

 Tablo M30

                     Venkovní zvonková tabla