Domácí telefony URMET/MIWI PDF Tisk

 

 

logo urmet
                                                                                              

 URMET je společnou značkou více než 30 společností usilujících o inovaci a hledajících integrovaná řešení pro všechny typy budov, která budou optimální z hlediska spolehlivosti a kvality. Toto úsilí každodenně přináší nová řešení, která si uchovávají "lidský rozměr".

 

 URMET JE SOUČÁSTÍ VAŠEHO ŽIVOTA

Pokud se rozhodujete svůj byt, dům nebo kancelář vybavit technologiemi pro komunikaci a zabezpečení - otevřete náš katalog. Jistě oceníte kolik úsilí bylo věnováno vývoji všech řešení, která Vám značka URMET přináší. Zjistíte, jaké technologické možnosti výrobky firmy URMET při neustálém důrazu na jednoduchost instalace nabízejí.

Prohlédněte si katalog výrobků URMET a jsme si jisti, že naleznete řešení svého  problému. Zjistít, že URMET je součástí Vašeho života.

 

       Domácí videotelefony

Videotelefon 1702   telefon atlantico                                                                          Domácí telefony                     

 

 

 MIWI

Dovolte nám představit systém domácích telefonů MIWI. Tyto stránky by Vám měly pomoci při výběru vhodných typů domácích telefonů a jejich příslušenství, podle požadavku zákazníka.

 

 Tablo M30

                     Venkovní zvonková tabla

 
 

Vyhledávání

Dnes je

Pondělí, 25 Září 2023

Novinky


Pondělí, 27 Únor 2012
AKCE - Topná rohož s termostatem za 1,-Kč
Vážení zákazníci do 31.3.2012 jsme pro Vás připravili akci na topné rohože. Každý zákazník dostane k zakoupené topné rohoži T2Quicknet jako dárek...Celý článek...

Čtvrtek, 29 Září 2011
Vážení zákaznícive dnech 29.9 - 2.10.2011 Vás rádi přivítáme na našem výstavním stánku pavilonu B4 v Liberci na výstavě DŮM A BYDLENÍ.Celý článek...
Všechny novinky...

Video

Podlahové topení - samoregulační topný kabel T2Red Podlahové topení na stávajícím betonovém podkladu pomocí samoregulačního topného kabelu T2 Red.
Více